top of page

Školení

Jmenuji se Lukáš Zeman a v grafice a fotografii se pohybuji už přes 20 let. Jsem majitel reklamní skupiny S úsměvem pro vás zahrnující grafické a internetové studio E-SMILE, fotoateliér Foto s úsměvem, nakladatelství Knihy s úsměvem, Tiskárnu s úsměvem a další drobné projekty, takže Vám vše budu vysvětlovat na praktických příkladech.

Díky spolupráci s neziskovým sektorem, obcemi a školami jsem zjistil, že by si lidé potřebovali občas sami zpracovat nějaké materiály a neví jak na to nebo komunikují s grafickými studii a tiskárnami a neorientují se v pojmech a problematice grafiky. Proto vznikla tato níže uvedená školení, která mají za cíl vzdělávat pracovníky měst a obcí a všelijakých institucí v problematice grafiky, tisku, fotografie a zpracování tiskových dat.

Od roku 2015 vyučuji na soukromé Střední škole cestovního ruchu obory Grafický design a navrhování a Fotografie.

V roce 2018 jsem vyhrál prestižní fotografickou soutěž Czech Press Photo,
a to nejen v kategorii Příroda, věda a životní prostředí, ale i celkově. Ve fotografii se věnuji hlavně tématu přírody a zvířat, krajinářské fotografii
a fotografii architektury. Příležitostně je s fotografickou činností spojená i produkční a filmařská aktivita.

Lukáš Zeman

OKF_9633-1_orez.jpg
Typy školení

Školení je realizované i v on-line podobě.

Registrace

V případě zájmu o termín nás neváhejte kontaktovat na info@zasadygrafiky.cz nebo zavolejte naší produkční Šárce +420 608 464 545.

Pokud máte zájem o školení pro celou firmu/organizaci, kontaktuje nás přímo na info@zasadygrafiky.cz.

Podívejte se, jak probíhali minulé semináře/workshopy...
Reference
Lenka Kubešová Zápotocká

Jako specialista marketingové komunikace odboru PR a marketingu, rektorát ČVUT v Praze, jsem se zúčastnila školení na téma "Zásady správné grafiky". Lektor účastníkům školení poutavou a interaktivní formou vyvracel mýtus, že "Grafik je dnes skoro každý". Cílem semináře bylo naučit nás odhalit nekvalitní grafiky a dozvědět se, jak správně připravovat podklady pro grafická studia. Toto téma bylo pro mě osobně velice důležité, protože s grafiky a grafickými studii, díky své profesi a zaměření, komunikuji velice často. Spolupodílím se na základní tvorbě a na layoutech tiskových materiálů a on-line prezentacích. Toto školení bylo poutavě vedeno ze strany lektora a já jsem si odnesla řadu podnětných informací a rad, především o "měřítku a rozvržení dokumentů, písmu, gramatické a typografické správnosti". Zde se potvrdil tzv. psychologický čas, protože toto školení mě velmi bavilo a těch pár hodin strašně rychle uteklo. Kdybych měla ještě někdy možnost, ráda bych se tohoto, třeba navazujícího školení, opět zúčastnila. Všem, kteří to potřebují ke své práci nebo je to jenom tak zajímá, vřele doporučuji.

— PaedDr. Lenka Kubešová Zápotocká
(PR manager / Rektorát ČVUT v Praze)

Partneři
European Leadership & Academic Institute
Koalice nevládek Pardubicka
České vysoké učení technické v Praze
bottom of page